Dahlia Bianca, Bianca Somer Türkmen’in özgün vizyonu ve özenli yaklaşımıyla, sadece bir markadan daha fazlasını temsil ediyor; bir yaşam tarzını ortaya koyuyor.

Genç ve canlı bir perspektiften hareketle, Dahlia Bianca, çok yönlü ve 'zamansız' kreasyonlarıyla, kullanıcılarına uzun yıllar boyunca eşlik etmeye devam ediyor. Renklerin ve desenlerin birey üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayarak, içsel bir tutkuyla sürekli kendini yeniliyor ve her zaman daha iyisi için ilerliyor.

Dahlia Bianca doğan sunduğu güzellikler ile ruhun beslenmesinden ilham alan, yedi ayrı motto ile farkını ortaya koyan bir marka olarak adından söz ettiriyor. “Nasıl daha iyi bir insan oluruz?” sorusundan yola çıkarak markanın sevgiye, empatiye, saygıya, değere ve daha birçok duyguya yer verdiği özel koleksiyonu, In-Formal’da sizlerle buluşuyor.

Eşsiz ve neşe dolu bu hikayenin ortaya çıkardığı eşsiz ve şık ürünleri In-Formal ile keşfedebilirsiniz. Uçuş uçuş elbiselerden crop üstlere, romantik detaylı takım setlerden farklı renk desenlere sahip hem plajda hem de şehirde giyilebilecek kimonolara kadar kadınların vazgeçemediği en özel Dahlia Bianca parçalarına, In-Formal’da bulabilir; istediğiniz her yerden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR