Kadınlar, bulundukları ortamlarda çarpıcı ve göz alıcı olmayı tercih eder. Dolayısıyla, bir davet, önemli bir akşam yemeği ya da özel bir buluşma durumunda, ilk düşünülen şey elbiseler olur. Fakat, en moda gece elbisesini bulmanın, her şeyin tamamlandığı anlamına gelmediğini unutmamak gerekir. Aslında, elbisenin rengi, deseni ve şekline uygun bir gece ayakkabısını bulmak, mükemmelliğe ulaşmanın anahtarını temsil eder. Ne kadar dikkat çekici bir elbiseniz olursa olsun, uygun bir gece ayakkabısı ile tamamlanmadığı sürece arzu edilen etkiyi yaratmakta eksik kalır. Mezuniyet, düğün ya da iş yemeği için ideal bir gece ayakkabısı arayışında olanlar için In-Formal’ın önde gelen tasarımcıların ellerinden çıkan gece ayakkabısı kategorisi yardımcı olacak. In-Formal, çeşitli tasarımcı ve markalarla işbirliği yaparak, farklı stillere uygun ayakkabılarla, aradığınız mükemmel gece ayakkabısını bulmanızı sağlar.
 

Gece Ayakkabısı Modelleri

Gece ayakkabısı seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, giydiğiniz elbise ile uyum sağlamasıdır. Dantelli, nakışlı ve fazla detaylı elbiseler için daha sade ayakkabılar seçilirken; mini elbiseler ve düz modeller için püsküllü, pullu, transparan seçenekler daha uygundur. Örneğin, gece bir davete katılıyorsanız, N21’in taşlı modellerini tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte, terlik tasarımlar da gece ayakkabısı olarak kullanılabilir. Topuklu Gia Borghini terlikleri ile dikkatleri üzerinize çekebilir, bantlı modellerle cesur bir duruş sergileyebilirsiniz. Casadei’den taşlı tasarımlarla gece boyu ışıltınızı koruyabilir; Gia Borghini’den siyah ve taba renkte işlemeli tasarımlarla zarafetinizi gösterebilirsiniz.

Ayrıca, eğer mini bir elbise giyecekseniz, N21’in zarif siyah taşlu topuklu terliği ve sandaletine göz atmayı unutmayın. Nude ve pudra tonlarda bir renk seçimi, ayakkabınızın bacaklarınızı daha uzun göstermesine yardımcı olabilir. Uzun gece elbiseleri için ise bilekten bağlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Gece ayakkabısı seçiminde dikkate alınması gereken bir diğer önemli nokta ise topuk yüksekliğidir. Ayakkabı ne kadar çekici olursa olsun, herkesin kendini rahat hissettiği bir topuk yüksekliği bulunmaktadır. Eğer kendinizi rahat hissettiğiniz yüksekliğin çok üzerinde veya altında bir topuk seçerseniz, gece boyunca kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Bu yüzden farklı modelleri deneyerek kendinize en uygun yüksekliği bulmanız önemlidir.

Abiye giyim tercih ettiğiniz durumlarda ise kristal taşlı zarif ve zamansız seçenekler en doğru tercih olarak ayakkabıda fark yaratan bir şıklık sağlayacaktır. Tüm bu farklı kombinasyonları, In-Formal’ın kadın ayakkabı ve kadın gece ayakkabı modelleri arasında görebilirsiniz. Dünyanın en önde gelen marka ve tasarımcılarının koleksiyonlarından özel bir seçki ile sunduğumuz modeller; konforunuzun yanında gece boyu dikkatleri üzerinize çekecek sofistike tasarımları ile fark yaratmaktadır.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR