İade Politikası

Satış Sözleşmesi’nin Cayma Hakkı maddesi doğrultusunda, satın almış olduğunuz ürünü (tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla), teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

İadenizi olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz. Sadece adımları takip edin ve iade sürecinizi hızlandırın.

  • Hesabınızla giriş yapın. Hesabınız yok ise “Üyeliksiz iade” alanını kullanın.
  • İade edeceğiniz ürünü seçin ve iade sebebinizi girin.
  • İade ürünü faturanız ile birlikte paketin içerisine yerleştirin.
  • Paketi bize geri gönderin.

Paketinizi "911856604" hesap numarası ve “66042022” iade onay kodu ile anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi Yurtiçi kargoya “Karşı ödemeli” olarak teslim edebilirsiniz.

İade Edilen Ürünün Gönderileceği Adres: Ulustrans Lojistik Mira Tesisleri-Ömerli Mah. Kazan Sok. 14. Cad. No:22 Hadımköy-İstanbul

İade talebi oluşturulmayan paketlerin süreç takibi yapılamadığı için talep oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir. Faturasız iade alınamamaktadır, mutlaka pakete eklemenizi rica ederiz.

Para iade işlemi tarafımızda yapıldıktan sonra, işlem yapılan bankaya bağlı olarak iade tutarının kartınıza geri ödemesi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

DEĞİŞİM

Siparişinizdeki ürünü farklı bir renk, beden veya farklı bir ürün ile değiştirmek istediğinizde, değişim yapmak istediğiniz ürünü bize iade olarak göndermeniz ve talep ettiğiniz ürünler için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Dilerseniz mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz. Mağazalarımızda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Destek için e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-POSTA

[email protected]

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR